Podstrona: Apel NSZZ „Solidarność” w sprawie wyborów Rektora Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Apel NSZZ „Solidarność” w sprawie wyborów Rektora Politechniki Rzeszowskiej

2020-02-20
Apel NSZZ „Solidarność” w sprawie wyborów Rektora Politechniki Rzeszowskiej

W załączeniu znajduje się Apel Komisji Zakładowej NSZZ ”Solidarność” Politechniki Rzeszowskiej w sprawie wyborów Rektora PRz wystosowany przez dr. inż. Bogusława Dołęge, przewodniczącego NSSZ Solidarność.

Komisja Zakładowa NSZZ ”Solidarność” zwraca się do osób kandydujących na Rektora o niezwłoczne przedstawienie swojego projektu Strategii Uczelni a Władze Politechniki Rzeszowskiej o ich szeroką prezentacje mając na uwadze dobro Uczelni.