Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 12

16 Paź

Rusza nabór wniosków o stypendium marszałka województwa podkarpackiego

Nabór wniosków o przyznanie stypendium marszałka województwa podkarpackiego dla studentów pierwszego roku na rok akademicki 2023/2024 trwa do 27 października 2023 r.
13 Paź

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.

11 Paź

Bezpłatny kurs języka japońskiego

Zapisy na bezpłatny kurs języka japońskiego dla pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej organizowany przez Centrum Języków Obcych
11 Paź

Zaproszenie na międzynarodowe zawody robotów XChallenge

Zaproszenie na międzynarodowe zawody robotów XChallenge, którego współorganizatorem jest Politechnika Rzeszowska

10 Paź

Nocne Spotkania z Nauką - zaproszenie

Politechnika Rzeszowska zaprasza na „Nocne Spotkania z Nauką”, które odbędą się 13 października w godz. 17:00–22:00. Wstęp nie wymaga rejestracji, a udział jest bezpłatny.
06 Paź

Najważniejsza jest inwestycja w ludzi

Politechnika Rzeszowska zainaugurowała nowy 73. rok akademicki.

27 Wrz

Znakomite wyniki PRz Racing podczas zawodów Formuła Student

Podczas ostatnich dwóch edycji zawodów Formuła Student w sezonie 2023 PRz Racing osiągnął znakomite lokaty. To wynik ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania wielu osób.
27 Wrz

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

Rektor, Rada Uczelni i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na 73. inaugurację roku akademickiego.

Archiwum wiadomości