Podstrona: I miejsce doktorantki w konkursie SIMP / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

2019-12-16
I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych w Politechnice Rzeszowskiej mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej w roku akademickim 2018/2019.

Tytuł pracy dyplomowej to „Analiza możliwości zastosowania PEEK w modelowaniu endoprotezy stawu kolanowego”.
Promotorem Wiktorii Wojnarowskiej był dr hab. inż. Sławomir Miechowicz, prof. PRz.

Konkurs organizowany przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich skierowany jest dyplomantów wyższych uczelni technicznych, a jego celem jest promocja szczególnie uzdolnionych absolwentów uczelni technicznych oraz stworzenie zachęty moralnej i materialnej do podejmowania ambitnych prac dyplomowych o profilu mechanicznym.