Podstrona: Konkurs z wystąpień publicznych PoliTALK 2022 – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs z wystąpień publicznych PoliTALK 2022 – zaproszenie

2022-04-08 , red.  Mateusz Szal
Konkurs z wystąpień publicznych PoliTALK 2022 – zaproszenie

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w drugiej edycji Konkursu z wystąpień publicznych PoliTALK. Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Języków Obcych przy współpracy z Działem Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej.

Konkurs PoliTALK odbędzie się 12 maja 2022 r. o godzinie 12:00. W jego trakcie zakwalifikowani prelegenci wystąpią na scenie i wygłoszą przed gronem studentów oraz nauczycieli przygotowane przez siebie kilkuminutowe wystąpienia. Wydarzenie jest skierowane do studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa, wypełniając formularz zgłoszeniowy w terminie do 20 kwietnia 2022 r. W trakcie wydarzenia zostaną ocenione prezentacje uczestników, a autor najwyżej ocenionego wystąpienia otrzyma zwolnienie z egzaminu lektoratowego, tytuł „The best speaker of 2022” oraz cenne nagrody rzeczowe. Dodatkowo przewidziana została również nagroda publiczności oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich prelegentów biorących udział w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje na temat konkursu, link do rejestracji oraz regulamin są zamieszczone na stronie Centrum Języków Obcych.