Podstrona: Olimpiada Informatyczna KeepItSecure – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Olimpiada Informatyczna KeepItSecure – zaproszenie

2022-05-23 , red.  Mirosław Mazurek
Olimpiada Informatyczna KeepItSecure – zaproszenie

Zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w Olimpiadzie Informatycznej KeepItSecure, która odbędzie się 24 maja 2022 r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorem olimpiady jest Zakład Systemów Złożonych oraz Koło Naukowe Something about IT Security. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Tematyka

Tematyka olimpiady obejmuje szeroko pojętą wiedzę informatyczną, w szczególności cyberbezpieczeństwo. W olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół ponadpodstawowych, bez względu na profil czy kierunek. Zawody mają charakter otwarty, polegają na samodzielnym rozwiązywaniu przez uczestnika zadań i odbywają się w dwóch sesjach przeprowadzanych w tym samym dniu, w warunkach kontrolowanej samodzielności.

Jak wziąć udział?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem olimpiady, a następnie zgłosić uczestnictwo, wypełniając formularz zgłoszeniowy lub pisząc na adres e-mail: sasit@prz.edu.pl i podać w treści wiadomości nazwę szkoły średniej, klasę oraz miejscowość. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://keepitsecure.prz.edu.pl/.

Nagrody

Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości blisko 2 tys. zł, m.in. dysk SSD, klucze U2F, książki, pendrive'y biometryczne.