Podstrona: „Pokój dla Żaka" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

„Pokój dla Żaka"

2019-08-02
„Pokój dla Żaka

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się akcja „Pokój dla Żaka”, w ramach której Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Chętnych do wynajęcia mieszkań nie brakuje, a ofert ciągle przybywa.

Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć studentom mieszkanie, pokój lub nawet dom, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

- Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się m.in.  informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie. - tłumaczy Jadwiga Korszniak, koordynatorka akcji "Pokój dla Żaka"

Zgłoszenia przyjmowane są:

• osobiście w Biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS „Promień”, ul. Akademicka 1, pok. 23) w godzinach 9.00–15.00,
  • telefonicznie (17 865 13 57, 17 865 16 61).

Akcja "Pokój dla Żaka" potrwa do końca września.