Podstrona: Rusza nabór wniosków o przyznanie stypendiów marszałka województwa podkarpackiego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2020-10-01 , red.  Marta Jagiełowicz

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów marszałka województwa podkarpackiego dla studentów w ramach programu stypendialnego „Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku” na rok akademicki 2020/2021. Warunkiem ubiegania się
o stypendium jest złożenie prawidłowo wypełnionego i kompletnego wniosku o przyznanie stypendium marszałka województwa podkarpackiego przez studenta, który spełnia kryteria określone w regulaminie programu stypendialnego. Wysokość stypendium wynosi min. 2000 zł brutto dla jednego studenta. Stypendium będzie wypłacone jednorazowo.

Nabór wniosków o przyznanie stypendiów rozpoczyna się 12 października i kończy 23 października 2020 r. Wnioski wraz z załącznikami należy składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów w godzinach pracy urzędu lub listownie, wysyłając na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Edukacji, Nauki i Sportu, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej: www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl,
w zakładce „stypendia dla studentów”. Dodatkowo informacje można również uzyskać w Departamencie Edukacji, Nauki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, ul. Lubelska 4, pokój nr 117, tel. 17 7433169, m.franczyk@podkarpackie.pl lub dek@podkarpackie.pl.