Podstrona: Spotkanie z emerytowanymi pracownikami uczelni / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami uczelni

2022-04-05 , red.  Anna Worosz
Rektor prof. Piotr Koszelnik,

Spotkanie przedstawicieli władz Politechniki Rzeszowskiej z emerytowanymi pracownikami odbyło się w auli Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego. Oprawę muzyczną i artystyczną wydarzenia zapewnił zespół „Karczmarze”.

Uczestnicy

Wśród uczestników obecni byli nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji i obsługi oraz pracownicy inżynieryjno-techniczni przebywający na emeryturze lub korzystający ze świadczeń rentowych. W trakcie spotkania byli pracownicy mogli zobaczyć zmiany, jakie dokonały się na Politechnice Rzeszowskiej w ostatnim czasie, oraz poznać perspektywy rozwoju uczelni.

Przebieg spotkania

„Cieszę się, że mogę Państwa gościć w murach naszej Politechniki Rzeszowskiej i że wciąż chcecie Państwo utrzymywać więzi z uczelnią. Bardzo czekałem na to spotkanie, ponieważ jednym z obowiązków rektora jest utrzymywanie kontaktów z ludźmi, którzy przez długie lata pracowali na rzecz tej uczelni i pozostawili tutaj swój ślad” – powiedział rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik. „Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za wiele lat pracy i zaangażowanie w budowaniu marki i rozwój Politechniki Rzeszowskiej. Proszę również o rady i zapraszam do dyskusji dotyczącej naszej uczelni. Macie Państwo ogromne doświadczenie, z którego z chęcią skorzystamy”.

Wyczekiwanym punktem spotkania był występ zespołu „Karczmarze”, który dostarczył widzom wielu wrażeń i przeżyć, o czym świadczyły gromkie brawa. Wydarzenie było również doskonałą okazją dla byłych pracowników do spotkania się z kolegami i koleżankami z pracy przy poczęstunku.