Podstrona: Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-05-14

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.

Izabela Dec  jest studentką  bezpieczeństwa wewnętrznego a  Adrianna Dejniczuk lotnictwa i kosmonautyki.

V Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin odbyły się 12 maja w Krakowie. W zawodach wzięło udział 102 zawodników z 36 uczelni wyższych z całej Polski.