Podstrona: Studenci, ogłoszono konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci, ogłoszono konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

2017-06-20 , red.  Artur Polakiewicz
Studenci, ogłoszono konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA rozpoczęło III edycję konkursu na projekt badawczo-rozwojowy dla Grupy Kapitałowej PGNiG. W „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG” (MIP) mogą wziąć udział młodzi naukowcy, studenci lub doktoranci. Mają stworzyć innowacyjne projekty o charakterze badawczo-rozwojowym. Do zdobycia jest 15 000 zł (I miejsce), 10 000 zł (II miejsce) lub 5000 zł (III miejsce), a na realizację projektu przeznaczone zostanie 100 000 zł. Prace powinny dotyczyć obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG, a mianowicie: poszukiwania i wydobycia węglowodorów, dystrybucji paliw gazowych, elektroenergetyki, nowych zastosowań gazu ziemnego, ochrony środowiska, obsługi odbiorców i użytkowników gazu, w tym kwestii bezpieczeństwa, oraz popularyzacji marki PGNiG.

Organizator podkreśla, że nadesłane propozycje muszą być nowatorskie i innowacyjne oraz możliwe do zastosowania w praktyce biznesowej Grupy Kapitałowej PGNiG.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej (adres e-mailowy: konkursMIP@pgnig.pl) na wypełnionym formularzu do 30 czerwca br.