Podstrona: Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2018-01-10
Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Politechnika Rzeszowska po raz kolejny wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie. 14 stycznia w Podziemnej Trasie Turystycznej przy Rzeszowskim Ratuszu swoje osiągnięcia zaprezentują studenckie koła naukowe naszej uczelni. Na miejscu będą: Rzeszowska Grupa IT z robotami zbudowanymi z kloców Lego, sejsmografem, konstrukcjami podążającymi za linią oraz humanoidami. Pojawi się również ulubieniec koła - robot Stefan The Wonsz.

Podczas 26. Finału WOŚP zaprezentuje się koło naukowe EUROAVIA Rzeszów, które pokaże modele samolotów oraz dronów. Pasjonatów kosmonautyki zapewne zainteresuje łazik marsjański zbudowany przez studentów Legendary Rover Team. Nie zabraknie również koła naukowego Esprit i pokazów chemicznych.

Więcej informacji o planowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa.