Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 10

11 Paź

Dołącz do „POŁONIN”

Chcesz być częścią blisko 50-cio letniej tradycji oraz historii Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY”?
14 Wrz

„W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

Dzisiaj tj. 14 września od godz. 12.10 gościem pierwszej audycji radiowej będzie rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

13 Wrz

[FOTO, VIDEO] 12. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „OD CELJA DO ŽALCA”

Celem uczestnictwa Zespołu „POŁONINY” w festiwalu było promowanie naszej uczelni i kultury naszego kraju na forum międzynarodowym.
31 Sie

[VIDEO] IX Krajowy Kongres Polskiej Federacji Pueri Cantores – Rzeszów 2017

Politechnika Rzeszowska jest jednym z partnerów wydarzenia, na jej terenie zapewniono noclegi chórzystom, a na miasteczku akademickim 9 września br. odbędzie się piknik chóralny.

04 Sie

[FOTORELACJA, VIDEO] Pożegnanie Polonusów cz. II - Koncert Galowy XVII ŚFPZF

Zapraszamy do relacji fotograficznej z XVII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów. Autor zdjęć M. Misiakiewicz.
01 Sie

Nowy numer Gazety Politechniki

W numerze zamieszczone są m.in. artykuły dotyczące uroczystości 40-lecia Ośrodka Kształcenia Lotniczego oraz nadania Tadeuszowi Ferencowi godności doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej.

31 Lip

Profil Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej