Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 7

20 Paź

Zaproszenie na koncert z okazji 40-lecia pontyfikatu Jana Pawła II

Koncert odbędzie się 21 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej – Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OO. Bernardynów w Rzeszowie (ul. Sokoła 8).
23 Sie

[FOTO] „POŁONINY” na festiwalu „KA-dans 2018” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout, Wijnendale i De Panne zaprezentował m.in. tańce regionu rzeszowskiego i przeworskiego oraz tańce Lachów Sądeckich.

10 Sie

„POŁONINY” na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „KA-dans” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout i Wijnendale zaprezentuje piękne polskie tańce, połączone z żywiołową muzyką i barwnymi strojami.
04 Lip

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wyróżniony

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej otrzymał wyróżnienie na V Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich Święty Krzyż 2018 w Kielcach.

25 Cze

Zapraszamy na koncert „Premiery i Debiuty"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” zaprasza na koncert „Premiery i Debiuty", który odbędzie się 25 czerwca w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej o godz. 18:00.
22 Cze

[FOTO] Tanecznym krokiem przez wakacje - spektakl baletowy na PRz

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się przedstawienie „Tanecznym krokiem przez wakacje” podsumowujące osiągnięcia artystyczne tancerzy Studia Baletowego Laili Arifuliny i zespołu Exercise.

19 Cze

Spektakl Studia Baletowego Laili Arifuliny i zespołu Exercise na PRz

Na przedstawienie 21 czerwca o godz. 18:00 do auli V-1 zapraszamy całą społeczność akademicką naszej uczelni oraz rodziny młodych tancerek.
15 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2018”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentuje piękne tańce, muzykę i barwne stroje na scenach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Puław, Baranowa i Wojciechowa.

Archiwum wiadomości