Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 6

28 Sty

[FOTO] Fotorelacja z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda.."

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda..."
01 Gru

[FOTO] Koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert Marszowym Krokiem do Wolności. W jego trakcie można było usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne oraz podziwiać polskie tańce narodowe.

29 Lis

Oficyna Wydawnicza na Świątecznych Targach Książki

Podczas Świątecznych Targów Książki w Millenium Hall Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej zaprezentowała ponad 110 skryptów, podręczników i monografii związanych z profilem kształcenia uczelni
25 Lis

Zapraszamy na koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Chór akademicki serdecznie zaprasza na koncert Marszowym Krokiem do Wolności, który odbędzie w dniu 30 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.

20 Lis

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na Targach Książki w Rzeszowie

Wszystkich, którzy lubią czytać książki zapraszamy 23 i 24 listopada 2018 r. do Millenium Hall w Rzeszowie w godzinach od 10:00 do 20:00.
19 Lis

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA) odbędzie się w Krakowie w dniach 21-22 listopada 2018 r. Jest to unikalne wydarzenie towarzyszące kongresowi Open Eyes Economy Summit.

14 Lis

Zaproszenie na II Dzień Bieszczadzki w Politechnice Rzeszowskiej

17 listopada 2018 roku zapraszamy na II edycję Dnia Bieszczadzkiego „Jesienią góry są najszczersze”, która odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury i Nauki PRz przy ul. Akademickiej 8.
26 Paź

Widowisko Rzeszów Niepodległy w auli Politechniki Rzeszowskiej

Widowisko historyczno-muzyczne zorganizowane z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się 31 października w auli Politechniki Rzeszowskiej o godzinach: 16:00 i 19:00.

Archiwum wiadomości