Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 2

01 Wrz

Występy Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej nad Sekwaną

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej był jedynym zespołem reprezentującym Polskę w Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Paryżu w American Church.
09 Sie

„Połoniny” na 58. Tygodniu Kultury Beskidzkiej

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentował tańce lasowiackie, przeworskie, staromiejskie i rzeszowskie.

26 Lip

Trwa nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w przesłuchaniach, które będą się odbywać od 1 października 2021 r.
10 Cze

Koncert z okazji 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej

Organizatorem wydarzenia związanego z jubileuszem naszej uczelni jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.

18 Gru

Życzenia świąteczne Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotował muzyczne życzenia dla społeczności akademickiej naszej uczelni.
26 Lis

Wernisaż wystawy fotograficznej „Czarne Złoto – historia oleju skalnego na...

Wystawa obejmuje cykl zdjęć, powiększeń ze szklanych negatywów kolodionowych, które autor wykonał w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce.

28 Wrz

„Połoniny” laureatem na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” został doceniony na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru „Oblicza Tradycji” Zielona Góra 2020.
23 Sty

"Gazeta Politechniki" już dostępna

W numerze zamieszczono artykuły dotyczące m.in. jubileuszu SZPiT "Połoniny", uroczystego posiedzenia Senatu PRz oraz osiągnięć pracowników i studentów naszej uczelni.

Archiwum wiadomości