Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 5

27 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na 10. Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 130 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.
25 Maj

Musical „Halka – wersja współczesna” z akcją charytatywną w tle

Do 30 maja trwa akcja charytatywna na rzecz stowarzyszenia "Nie daj się”, które wspiera rzeszowskie domy dziecka. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych.

16 Maj

Chór Akademicki PRz wystawi musical "Halka-wersja współczesna"

Premiera już 19 maja o godz. 16:30 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej. Musical połączony będzie ze zbiórką charytatywną na rzecz podopiecznych z Domu dla Dzieci „Mieszko”.
12 Maj

[FOTO] Krzysztof Cugowski i Sławomir na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 26. Rzeszowskie Juwenalia. Zobaczcie, jak bawiono się podczas ostatniego, trzeciego dnia Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej.

12 Kwi

[FOTO] Koncert wiosenny „POŁONIN”

Podczas koncertu można było zobaczyć barwne tańce narodowe i wysłuchać pięknych pieśni. Koncert rozpoczął obchody jubileuszu 50-lecia SZPiT PRz „POŁONINY".
02 Kwi

Zapraszamy na koncert wiosenny „POŁONIN"

Koncert wiosenny odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12.

21 Mar

Rzeszowskie Juwenalia 2019 – sprawdź co szykuje Politechnika Rzeszowska

Podczas Koncertu Finałowego od 9-11 maja wystąpią Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi oraz Baciary. Kolejnych artystów Samorząd Studencki PRz zdradzi już wkrótce.
21 Mar

[FOTO] Erasmus+ czeka na studentów

Do udziału w programie Erasmus+ zachęcano studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas spotkania International Day.

Archiwum wiadomości